Personal

Tessa Praun
Museichef & Chefsintendent
praun@magasin3.com

David Neuman
Director Emeritus/Chairman PhD h.c. Professor (Affiliated), Stockholm University

Lisa Boström
Kommunikationschef
bostrom@magasin3.com

Antoine Deeb
Administratör
deeb@magasin3.com

Hedvig Furuhagen
Kommunikatör
furuhagen@magasin3.com

David Hamati
Vaktmästare
hamati@magasin3.com

Olga Krzeszowiec Malmsten
Intendent
krzeszowiec@magasin3.com

Thomas Nordin
Chefstekniker (Samling)
nordin@magasin3.com

Erik Rask
Tekniker
rask@magasin3.com

Ida Sjödin
Assistent
sjodin@magasin3.com

För kontaktuppgifter till Magasin III Jaffa, klicka här.